Hoppa till textinnehållet

Hej, vi hjälper dig gärna!

Välkommen att skriva din fråga nedan för att snabbt få svar på vanliga frågor. 

Ställ din fråga här

Vi som jobbar på Ivetofta Sparbank

Kassa/kundtjänst 0456-453 30

Annelie Bergstrand

Annelie Bergstrand

Rådgivare

Mail: annelie.bergstrand@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 30

 

Jennie Eriksson

Jennie Eriksson

Rådgivare

Mail: jennie.eriksson@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 30

 

Jesper Kullander

Jesper Kullander

Rådgivare

Mail: jesper.kullander@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 30

 

Johanna Jönsson

Johanna Jönsson

Föräldrarledig

Mail: johanna.jonsson@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 30

 

Privatrådgivare

Kristoffer Ahlgren

Kristoffer Ahlgren

Privatrådgivare

Mail: kristoffer.ahlgren@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 36

 

Philip Arrhenius

Philip Arrhenius

Privatrådgivare

Mail: philip.arrhenius@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 77

 

Åsa Engh

Åsa Engh

Privatrådgivare

Mail: asa.engh@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 49

Mari Johnsson

Mari Johnsson

Privatrådgivare

Mail: mari.johnsson@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 45

Annette Jansson

Annette Jansson

Privatrådgivare

Mail: annette.jansson@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 74

Birgitta Hermansson

Birgitta Hermansson

Privatrådgivare

Mail: birgitta.hermansson@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 71

 

 

Företagsrådgivare

Åsa Carlsson

Åsa Carlsson

Företagsrådgivare

Mail: asa.carlsson@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 46

 

Erik Henrysson

Erik Henrysson

Företagsrådgivare

Mail: erik.henrysson@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 62

Kontoret i Näsum

Kenneth Claesson

Kenneth Claesson

Privatrådgivare/Företagsrådgivare

Mail: kenneth.claesson@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 66

 

Lina Persson

Lina Persson

Privatrådgivare

Mail: lina.persson@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 73

Inger Jannesson Bjerstedt

Inger Jannesson Bjerstedt

Rådgivare

Mail: inger.jannesson-bjerstedt@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-245 25

Bankjurist

Rebecca Karlsson

Rebecca Karlsson

Bankjurist

Mail: rebecca.karlsson@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 75

 

Marknad

Camilla Karlsson

Camilla Karlsson

Marknadsansvarig

Mail: camilla.karlsson@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 72

Administration

Lotta Gustafsson

Lotta Gustafsson

Redovisning

Mail:lotta.gustafsson@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 48

Maria Paulsson

Maria Paulsson

Redovisning

Mail: maria.paulsson@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 42

Jörgen Olsson

Jörgen Olsson

Administration

Mail: jorgen.olsson@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456 -453 30

Ledning

Birgitta Andersson

Birgitta Andersson

Kredit-och Kassa/Kundtjänstchef

Mail: birgitta.andersson@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 35

Christian Jönsson

Christian Jönsson

VD

Mail: christian.jonsson@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 34

 

André Boberg

André Boberg

Affärschef

Mail: andre.boberg@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 70

Kristina Dahl

Kristina Dahl

Ekonomi-/Redovisningschef

Mail:kristina.dahl@ivetoftasparbank.se

Telefon: 0456-453 44